1889–1941
olej, plátno
v 42 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Gr. Musatov
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 72,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD G. Musatov 1940
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem roku 193
olej, plátno
50,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Gr. Musatov
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
49,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD G. Musatov 39
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
22,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD G. Musatov
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
36 x 45,5 cm
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PN Gr. Moussatoff 34
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
61 x 104 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |