1889–1941
kresba tužkou, karton
26 x 33 cm (výřez)
Signatura: LD G. Musatov
olej, plátno
50,5 x 65 cm
Signatura: PD Gr. Musatov
27,5 x 16,5 cm
Signatura: PD G. Musatov
kresba tuší, papír
28 x 17 cm
Signatura: PD G. Musatof
kresba tuší, karton
26 x 17 cm
Signatura: PD M.