1849–1916
uhel, papír, plátno
60 x 89,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
olej, plátno, ovál
32 x 26 cm
Signatura: sign. PU FŽ
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba tužkou, papír
31,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD FŽ
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |