1884–1959
1918
olej, plátno
110 x 151 cm
Signatura: sign. PD FNaske 1918
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
100 x 95 cm
Signatura: sign. LD F Naske
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
116 x 90 cm
Signatura: sign. LD F Naske
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 45 cm
Signatura: sign. PD Naske 58
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, dřevěná deska
59 x 51 cm
Signatura: sign. PD F. Naske 1926
olej, malířská lepenka
44 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Naske 1938
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |