1884–1959
olej, malířská lepenka
67 x 55 cm
Signatura: PD FNaske 1940
olej, malířská lepenka
67 x 55 cm
Signatura: PD FNaske 1940
olej, plátno
79 x 63 cm
Signatura: PD FXNaske 1940
1918
olej, plátno
110 x 151 cm
Signatura: PD FNaske 1918
olej, malířská lepenka
50 x 36 cm
Signatura: PD FNaske
15 x 11 cm
Signatura: F. Naske 58
11 x 9 cm
15 x 11,5 cm
Signatura: F. Naske v tisku
15 x 11 cm
Signatura: F. Naske 58
olej, překližka
42 x 54 cm ovál
Signatura: UD F. Naske 1925
18,5 x 11,5 cm
15 x 10,5 cm
Signatura: Naske 58