1896–1957
5
178 %
4 700 Kč
olej, plátno
v 120 ✕ š 65 cm
Signatura: PD F. X. Krejčí
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939