1897–1983
60. léta 20. s
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD F. Volf 27
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, dřevěná deska
42 x 37 cm
Signatura: sign. DU F. Volf 45
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, plátno
52 x 66 cm
Signatura: sign. PD F. Volf
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |