1897–1983
olej, plátno
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: LD F. Volf, na rubu F. Volf / 1968
akvarel
v 19,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD F. Volf 62
barevná litografie 14/30
29 x 40,5 cm
Signatura: LD F. Volf 65
1954
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: PD Franta Volf
akvarel
14 x 20,5 cm
Signatura: PD F Volf 53
litografie 125/150
24 x 22,5 cm
Signatura: LD F. Volf
pastel, ruční papír
36 x 27 cm
Signatura: PD F. Volf 77, LD 466 Prolínající se
litografie 125/150
24 x 22,5 cm
Signatura: F. Volf
pastel, ruční papír
36 x 27 cm
olej, sololit
49 x 37 cm
Signatura: PD F. Volf 79
litografie 125/150
24 x 22,5 cm
Signatura: F. Volf
křída
42 x 31 cm
Signatura: F. Volf