1902–1991
16
127 %
27 500 Kč
440 000 Kč
olej, plátno
96 x 69 cm
Signatura: sign. LD F. Vobecký 66
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 1932
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |