1902–1991
16
127 %
27 500 Kč
440 000 Kč
olej, plátno
v 61 ✕ š 49 cm
Signatura: PD F. Vobecký
uhel, pastel, papír na kartonu
30,5 x 44 cm
Signatura: PD Vobecký 34
30,5 x 44 cm
Signatura: PD Vobecký 34
kombinovaná technika, lepenka
31 x 45 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
kombinovaná technika, lepenka
31 x 45 cm
olej, plátno
92 x 74 cm
Signatura: PD Vobecký 1958
olej, plátno
96 x 69 cm
Signatura: LD F. Vobecký 66
olej, plátno
68 x 96 cm
Signatura: LD Vobecký 32