1892–1975
7
185 %
36 000 Kč
olej, plátno
v 45,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Frant. Mokrý
27,5 x 34 cm
Signatura: LD F. V. Mokrý
tempera, kvaš, karton
41 x 58 cm
Signatura: PD F. V. Mokrý
olej, lepenka
35 x 47 cm
Signatura: LD F. V. Mokrý
kolem 1920
10,5 x 8 cm
olej, plátno
71 x 56 cm
Signatura: PD F. V. Mokrý