1913–1985
6
122 %
37 000 Kč
olej, překližka
40 x 44 cm
Signatura: PD Strážnický 44
pastel, ruční papír, lepenka
52,5 x 67 cm
Signatura: Strážnický 64
1954
olej, plátno
49,5 x 59 cm
Signatura: Strážnický 54
pastel, karton, lepenka
56 x 70 cm
Signatura: Strážnický 64