1895–1943
81
159 %
85 000 Kč
olej, plátno
60 x 46,5 cm
Signatura: LD Fr. Srp 27
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: LD Fr. Srp 34
59 x 49 cm
Signatura: PD Fr. Srp 1931