1893–1979
13
121 %
9 500 Kč
25 000 Kč
kol. r. 1940
olej, plátno
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Podešva
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, překližka
40 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |