1893–1979
13
121 %
9 500 Kč
25 000 Kč
olej, plátno
v 31 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Fr. Podešva, na rubu Paris 1937
v 48 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Fr Podešva
v 38 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Fr. Podešva, monogram FP v tisku
16 x 13 cm
Signatura: PD Fr Podešva 1920
1914
17,5 x 23 cm
Signatura: PD Fr. Podešva 1914
1922
37,5 x 32 cm
Signatura: PD Fr. Podešva 1922
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: PD Fr. Podešva
1922
7,5 x 10 cm
Signatura: v tisku P