1895–1969
olej, karton
45 x 33 cm
Signatura: Max
olej, plátno
69 x 100 cm
Signatura: Max
olej, karton
33,5 x 45 cm
Signatura: F. Max
olej, plátno
49,5 x 56 cm
Signatura: F. Max
olej, karton
69 x 49 cm
Signatura: nenalezena
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
1954
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, plátno
50 x 56 cm
Signatura: F. Max