1901–1961
20
117 %
840 Kč
120 000 Kč
olej, lepenka
60 x 44 cm
Signatura: sign. PD F. Matoušek, na rubu F Matoušek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2008
akryl, džínovina
145 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Matoušek. 08
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |