1900–1980
95
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
olej, plátno
85,5 x 121 cm
Signatura: sign. PD Fr. Malý 68
40,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 42