1897–1971
1924
akvarel
28 x 20 cm
Signatura: LD F. Kubišta 1924
akvarel
25 x 23 cm
Signatura: PD 1920 Kubišta
pastel, uhel, lepenka
33 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Kubišta 1930
olej, plátno
38 x 55 cm
Signatura: LD Kubišta 1930