1900
tempera, pastel, lepenka
77 x 55 cm
Signatura: UD František Kocourek
tempera, pastel, lepenka
77 x 55 cm
olej, lepenka
48 x 35,5 cm
Signatura: PD Fr. Kocourek 45
olej, překližka
36 x 51 cm
Signatura: PD Fr. Kocourek
49 x 40 cm
Signatura: PD F. Kocourek
olej, překližka
36 x 51 cm
Signatura: PD Fr. kocourek
olej, karton
40 x 45 cm
Signatura: Fr. Kocourek
akvarel, karton
30 x 40 cm
Signatura: fr. kocourek