1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
olej, lepenka
25 x 36 cm
Signatura: LD Kaván Ráno
olej, plátno, lepenka
24 x 32 cm
Signatura: PD Kaván
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kaván
olej, karton
30 x 48 cm
Signatura: Kaván
olej, karton
38 x 48 cm
Signatura: LD Kaván
olej, lepenka
28 x 36 cm
Signatura: PD Kaván
cca 1910
olej, karton
40 x 51 cm
Signatura: LD Kaván
kvaš, akvarel, karton
27 x 19 cm
Signatura: PD Kaván
olej, lepenka
31,5 x 25 cm
Signatura: PD Kaván
olej, karton
25 x 30,5 cm
Signatura: PD Kaván