1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: LD Kaván
v 5,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 39,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Kaván
olej, lepenka
v 40,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Kaván
olej, karton
v 41 ✕ š 52 cm
Signatura: LD Kaván