1937–2000
11
139 %
200 000 Kč
240 000 Kč
olej, plátno
v 115 ✕ š 85 cm
Signatura: PD monogram FKF 92, na rubu F. K. Foltýn / 1992
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
reliéf, asambláž, kov, plech, olej
v 180 ✕ š 110 ✕ h 15 cm
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |