1937–2000
11
139 %
200 000 Kč
240 000 Kč
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960
kombinovaná technika, olej, sololit
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: LD monogram FKF 69, na rubu F. K. Foltýn / 1969
olej, plátno
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Foltýn 59