1908–1950
kresba tuší, běloba, papír
32 x 22,5 cm
Signatura: K. 35
8 x litografie
29,5 x 21 cm
Signatura: v tisku R Brun, Dillinger, Kaláb 32, Král, Mužík, LP, AP, F. Srp
40. léta
akvarel, lepenka
30 x 45 cm
Signatura: Kaláb
lavírovaná kresba tuší
35 x 27 cm
Signatura: F. Kaláb