4
115 %
2 756 Kč
olej, lepenka
37 x 49 cm
Signatura: PD F. Jirák 41
olej, malířská lepenka
37 x 49 cm
Signatura: PD F. Jirák 41
kombinovaná technika, akvarel, pastel
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Jírák 1939
olej, lepenka
45 x 65 cm
Signatura: Jirák