1879–1936
8
100 %
200 Kč
dřevoryt, akvarel
v 14 ✕ š 17 cm
Signatura: PD F Horký
kolem 1920
11 x 14 cm
12 x 11 cm
11 x 14 cm
12 x 11 cm
původní dřevoryt
10,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
původní dřevoryt
12 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno