103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
barevná litografie 68/100
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Hodonský F.
barevná litografie, autorský tisk
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD F. Hodonský 2023
akvarel, tuš, karton
v 45 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Hodonský 87
akvarel, tuš, tužka, papír
v 44 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD Hodonský, PD 1989
akvarel, tuš, karton
v 66 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Hodonský 94
barevná litografie 28/100
v 28,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Hodonský 2009