103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
2006
akvarel, kresba tuší, tužka
21,5 x 18,5 cm
Signatura: UN F. Hodonský
2016
barevná litografie 14/40
54 x 70 cm
Signatura: PD Hodonský 2016
2016
barevná litografie 19/30
55,5 x 81 cm
Signatura: PD Hodonský 2016
2003
21 x 9 cm
Signatura: D F. Hodonský
2010
barevná litografie 32/100
37 x 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010