1910–1989
11
161 %
3 543 Kč
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86
barevný lept, akvatinta 20/80
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD F. Doležal 86
olej, plátno
45 x 74 cm
Signatura: PD F. Doležal 68
11 x 8 cm
Signatura: F. Doležal
8 x 12 cm
Signatura: F. Doležal
1952
24 x 31,5 cm
Signatura: F. Doležal 52
barevný lept 76/80
13,5 x 9,5 cm
Signatura: F. Doležal 86
8 x 12 cm
Signatura: F. Doležal
10,5 x 6,5 cm
Signatura: F. Doležal
barevný lept 76/80
13,8 x 9,6 cm
Signatura: F. Doležal 86