1888–1958
v 16,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD F. Duša, LD F. Duša v tisku
dřevoryt, akvarel
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F Duša, LD monogram FD v tisku
v 10,5 ✕ š 9,5 cm
7,5 x 5,5 cm
Signatura: LN F. Duša 19
13,5 x 10,5 cm
Signatura: PD F. Duša
akvarel
44,5 x 37,5 cm
Signatura: F. Duša
akvarel
44,5 x 37,5 cm
Signatura: PD F. Duša
17 x 11,5 cm
Signatura: F Duša
olej, karton
50 x 70 cm
Signatura: na rubu J. Duša
barevné křídy
42,5 x 53,5 cm výřez
Signatura: PD F Duša
22 ,5 x 13,5 cm
Signatura: F. Duša
16 x 10 cm
16 x 10,5 cm
22,5 x 14 cm
22,5 x 13,5 cm