1888–1958
barevný grafický list
v 16 ✕ š 23 cm
Signatura: PD F. Duša
v 15,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PN monogram FD. v tisku
v 18 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram FD. v tisku
akvarel, tuš, tužka
10,5 x 14 cm
Signatura: LD F. Duša
21 x 16 cm
Signatura: PD F Duša v tisku
dřevoryt, akvarel
30 x 35,5 cm
Signatura: PD F. Duša
dřevoryt, akvarel
32,5 x 39,5 cm
Signatura: PD F. Duša
2 x dřevoryt
18 x 13,5 / 15,5 x 13,5 cm
Signatura: 2 x monogram FD. v tisku
21 x 29,5 cm
Signatura: PD FDuša
20. léta 20. stol.
20,5 x 16 cm
Signatura: PD F Duša, LD FD v tisku
12 x 10,5 cm
Signatura: PD F. Duša
13,5 x 10,5 cm
Signatura: PD F. Duša