1898–1980
16
194 %
17 000 Kč
17 000 Kč
v 10 ✕ š 18 cm
Signatura: PD F. Kotvald
olejová tempera s voskem, lepenka
v 35,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD F. Kotvald 65
olej, lepenka
9 x 17 cm (výřez)
Signatura: PD F. Kotvald
olej, plátno
80 x 68 cm
Signatura: PD F. Kotvald
akvarel, karton
28 x 19 cm
Signatura: PN F. Kotvald 77
olej, překližka
50 x 66 cm
Signatura: LD F. Kotvald 41, na rubu Ferdinand Kotvald
olej, malířská lepenka
36 x 49 cm
Signatura: PD F Kotvald
10 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD F. Kotvald
30 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: PD F. Kotvald 64
olej, karton
44 x 33 cm
Signatura: PD F. Kotvald
olej, plátno
80 x 68 cm
Signatura: PD F. Kotvald
olej, překližka
50 x 66 cm
Signatura: LD F. Kotvald 41