1912–2001
104
149 %
429 Kč
4 305 Kč
akvarel
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek 87
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel, karton
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel, karton
v 34,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Tomek, PN 1.XII.68
akvarel, karton
44,5 x 32,5 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
35 x 28 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
46 x 33 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora, PN 24. XII. 68
akvarel, karton
48 x 33 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel, karton
34,5 x 36,5 cm
akvarel, karton
41 x 29,5 cm
Signatura: PD Tomek