1912–2001
104
149 %
429 Kč
4 305 Kč
akvarel, karton
v 44,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD E. Tomek 76, na rubu 9. 2. 76 autorem a razítko pozůstalosti autora
akvarel
35 x 28 cm
Signatura: neznačeno
46 x 33 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora, PN 24. XII. 68