1903–1970
1938 - 40
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. LD Ed. Světlík
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
46 x 42 cm
Signatura: sign. PD Ed. Světlík
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kol.r.1938
olej, lepenka
66 x 80 cm