1903–1973
olej, lepenka
44 x 60,5 cm
Signatura: sign. PN E.S. 41
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
66 x 87 cm
Signatura: sign. PD E. Stavinoha 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
58 x 68 cm
Signatura: sign. LD E. Stavinoha 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |