1903–1973
olej, karton
44 x 60 cm
Signatura: LN monogram ES 41
olej, karton
44 x 60 cm
Signatura: LN monogram ES 41
olej, karton
44 x 60 cm
Signatura: LN monogram ES 41
olej, plátno
66 x 87 cm
Signatura: PD E. Stavinoha 42
olej, plátno
90 x 117 cm
Signatura: LD E. Stavinoha 41
olej, plátno
66 x 87 cm
Signatura: PD E. Stavinoha 42
olej, plátno
83 x 54 cm
Signatura: LD E. Stavinoha 31
olej, plátno
90 x 117 cm
Signatura: LD E. Stavinoha 41