1903–1973
olej, plátno
90 x 117 cm
Signatura: sign. LD E. Stavinoha 41
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
74 x 98 cm
Signatura: sign. PN E. Stavinoha 42
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD E. M. S 58
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |