1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
olej, plátno
68 x 56 cm
Signatura: UN E. Ovčácek 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978
2002
barevná serigrafie 44/50
26 x 26 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 02
barevná serigrafie 6/130
56,5 x 37 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 96