1922–1981
9
394 %
4 167 Kč
kombinovaná technika, fix, akvarel, pastel
34 x 24 cm
Signatura: PN Foll 59
30 x 10,5 cm
Signatura: PD Foll 62
barevná litografie
14,5 x 25 cm