1925–1992
15
156 %
900 Kč
95 000 Kč
lept, akvatinta 39/55
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Dalibor Matouš 86
60. léta 20. stol.
olej, papírová asambláž, sololit
56 x 34,5 cm
Signatura: UD Dalibor