1891–1954
8
132 %
12 000 Kč
1916
akvarel
38 x 48 cm
Signatura: PD Cyril Jančálek 1916
olej, lepenka
36 x 49 cm
Signatura: PD Cyr - Jančálek 41.
olej, malířská lepenka
35 x 49 cm
1916
akvarel
38 x 48 cm
1916
akvarel
38 x 48 cm