1908–1990
21
156 %
1 200 Kč
5 988 Kč
v 32,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Chramosta 68, autorské razítko na rubu
olej, deska
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Cyril Chramosta, na rubu u štítku autorské razítko
kresba tuší, akvarel
31 x 20 cm
Signatura: PD Chramosta
barevná litografie 27/50
28 x 10,5 cm
Signatura: UD Cyril Chramosta, Cyril Chramosta 71 v tisku
kresba tuší, pastel
14,5 x 41 cm
Signatura: PD Cyril Chramosta 71
kresba tuší, akvarel
16 x 46 cm (výřez)
Signatura: PD Chramosta 56, LD "Dubá"
barevná litografie 17/50
32,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Cyril Chramosta 82.
barevná litografie 25/100
18,5 x 11,5 cm
Signatura: Cyril Chramosta
barevná litografie 23/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Cyril Chramosta
barevná litografie, autorský tisk
15,5 x 37,5 cm
Signatura: Cyril Chramosta
barevná litografie 10/50
11 x 19 cm
Signatura: Cyril Chramosta
barevná litografie
20,5 x 9,5 cm
Signatura: Cyril Chramosta