1908–1990
21
156 %
1 200 Kč
5 988 Kč
barevná litografie 34/50
11 x 32 cm
Signatura: Cyril Chramosta
barevná litografie 12/150
10,5 x 26,5 cm
Signatura: Cyril Chramosta
barevná litografie
8 x 19 cm
Signatura: Cyril Chramosta
barevná litografie, autorský tisk
13 x 33 cm
Signatura: Cyril Chramosta 66
barevná litografie 25/150
15 x 19 cm
Signatura: Cyril Chramosta 1970
litografie 34/50
12 x 32 cm
Signatura: Cyril Chramosta
barevná litografie 26/50
28 x 16 cm
Signatura: Chramosta
litografie 11/150
15 x 20,5 cm
Signatura: Cyril Chramosta
olej, tempera, karton
54 x 69 cm
Signatura: Cyril Chramosta