mrazovka, karton
88 x 62 cm
Signatura: Janošek 65
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, koláž, lepenka
88 x 63 cm
Signatura: sign. DU Janošek IX 1965
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1965-66
komb. technika, lepenka
88 x 63 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65/66
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
1965-66
mrazovka, karton
44 x 62 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olejové laky, drásaná kresba
40 x 60 cm
Signatura: sign. vzadu Čestmír Janošek
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, karton
89 x 63 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
sádrový reliéf
64 x 52 cm
Signatura: sign. vzadu Janošek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
80 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Janošek 57
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, akronex, karton
41 x 28,5 cm
Signatura: sign. vzadu 1961 Janošek
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
komb. technika, lepenka
42 x 33 cm
Signatura: sign. vzadu Janošek 1961