kombinovaná technika - otisky razítek, karton
v 88 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Janošek 65
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
asambláž, lepenka
98 x 72 cm
Signatura: sign. UD (8.)(IV.) Janošek VIII. 1965
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1966/1967
monotyp
53 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Janošek 66/67
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, písek, vrypy
38 x 55 cm
Signatura: sign. PD Janošek 61
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
komb. technika, mrazovka, karton
45 x 88 cm
Signatura: sign. PD Janošek VIII.71.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
mrazovka, karton
87 x 62 cm
Signatura: sign. PD Janošek
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, tempera, koláž, karton, lepenka
88 x 61,5 cm
Signatura: sign. DU 8 (IV) Janošek VIII. 1965
koláž, karton, lepenka
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. DU 7 IV. Janošek VIII. 1965
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, mrazovka
45 x 88 cm
Signatura: sign. PD Janošek VIII 71
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1965 - 66
komb. technika, karton
93 x 67 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65/66
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, písek, lepenka
38 x 56 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika na dřevěném rámu, patinováno
95 x 96 x 13 cm
Signatura: Janošek-Málek 64
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |