1867–1951
11
125 %
260 000 Kč
1910 -15
olej, karton
24,5 x 34 cm
Signatura: sign. LD B. Dvořák
kol.r. 1910
olej, lepenka
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák