1867–1951
11
125 %
260 000 Kč
olej, lepenka
26 x 35 cm
Signatura: PD B. Dvořák
cca 1920
olej, plátno
76 x 95 cm
Signatura: B. Dvořák
28 x 32 cm
Signatura: LD B. Dvořák