1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
2. pol. 60. le
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 39
Vyvolávací cena: | 73 000 Kč |
olej, plátno
73 x 116,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
28 x 65 cm
Signatura: Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
93 x 70 cm
Signatura: Boh Dvorský
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
1945 - 48
olej, plátno
15 x 49,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
olej, plátno
46 x 95 cm
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
73 x 135 cm
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, plátno
73 x 100 cm
olej, plátno
116 x 81 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 44
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kol. r. 1960
olej, plátno
114 x 160 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |